Metody Płatności

Karta kredytowa

Squiggly akceptuje następujące karty: Visa, MasterCard, JCB i American Express.

Inne metody płatności różnią się w zależności od kraju.

 

Bezpieczne zamówienie - dla Ciebie

Nasz dostawca usług płatniczych, Computop, wykorzystuje najnowocześniejsze oprogramowanie do bezpiecznego przetwarzania płatności kartą kredytową. Na stronie płatności kartą kredytową wypełniasz dane karty kredytowej. Computop sprawdza Twoje dane w banku w czasie rzeczywistym i dopiero po zweryfikowaniu danych udzieli autoryzacji. Computop jest jedyną stroną, która ma dostęp do danych karty kredytowej. Żadna strona trzecia nie może zobaczyć Twoich danych, w tym my.

 

Bezpieczne zamówienie - dla nas

Ponieważ Squiggly jest odpowiedzialny za zapobieganie oszustwom związanym z kartami kredytowymi, mamy prawo do zbierania informacji z Twojego banku, gdy adres na karcie nie odpowiada adresowi, na który wysyłane są towary. Mamy również prawo do anulowania zamówień bez podawania przyczyn.


Zgłaszamy wszystkie oszustwa (próby oszustwa) dotyczące kart kredytowych do ich wystawcy.

 

PayPal & PayPal Express

PayPal to metoda płatności online, która umożliwia wykonywanie bezpiecznych transakcji finansowych przez Internet. Działają jako swego rodzaju bufor bezpieczeństwa. Nie musisz wypełniać żadnych danych karty kredytowej ani konta bankowego. Odwiedź stronę PayPal, aby uzyskać więcej informacji.

 

Ważna uwaga: Korzystając z usługi PayPal Express, klient jest odpowiedzialny za wprowadzenie prawidłowego adresu wysyłki i sprawdzenie domyślnych ustawień. Dostarczenie na niewłaściwy adres z powodu nieprawidłowego ustawienia w PayPal Express nie potwierdza roszczenia prawnego o zwrot lub nowy produkt na Squiggly.com.

 

Tylko UE: przelew bankowy

Możesz zapłacić przelewem bankowym. Jak tylko otrzymamy płatność, wyślemy twój zakup. Rezerwujemy towary na okres ośmiu dni roboczych dla zamówień złożonych przelewem. Kiedy płatność nie zostanie zrealizowana po tym okresie, anulujemy zamówienie i odeślemy towar do naszego magazynu.

 

IBAN: NL22 ABNA 0452 1260 88
BIC: ABNANL2A

 

Płatność przy odbiorze: zapłać listonoszowi lub w urzędzie pocztowym

Płatność przy odbiorze (C.O.D.) to świetna opcja dla dużych zamówień. Z C.O.D. pobieramy opłatę za przesyłkę w momencie dostawy. Gdy nie będziesz w domu, otrzymasz powiadomienie o odebraniu zamówienia w lokalnym urzędzie pocztowym. Twoje zamówienie pozostanie na poczcie przez osiem dni. Po tym okresie zostanie odesłane do nas. Pamiętaj, aby odebrać zamówienie w tym okresie. Dodatkowa opłata dotyczy wysyłki z wyborem płatności przy odbiorze.

Gotówka/Pin

Gdy odwiedzasz nasz sklep w Rotterdamie, aby odebrać swoje zamówienie, możesz zapłacić gotówką lub Pinem, a zegarek zostanie przez nas dopasowany specjalnie dla Ciebie.

 

iDeal (tylko klienci z Holandii)

iDeal to najprostszy sposób zapłaty za holenderskich klientów. Z iDeal płacisz za pośrednictwem własnego konta bankowego. Transakcja jest bezpiecznie obsługiwana przez Twój bank. Po dokonaniu płatności ważne jest, abyś powrócił na naszą stronę, aby skrypt mógł sfinalizować zamówienie. Zamówienia opłacone w iDeal zostaną wysłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

 

Mister Cash / Bancontact (tylko klienci z Belgii)

Mister Cash to najłatwiejszy sposób zapłaty za belgijskich klientów. Z Mr Cash płacisz za pośrednictwem własnego konta bankowego. Transakcja jest bezpiecznie obsługiwana przez Twój bank. Po dokonaniu płatności ważne jest, abyś powrócił na naszą stronę, aby skrypt mógł sfinalizować zamówienie. Zamówienia płatne z Mr Cash zostaną wysłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

© 1997 - 2020 Squiggly Trading B.V. | Sklep Online Holland Watch Group B.V.